Nejdříve dovolte, abych se představil. Jmenuji se Libor Vrška a troufám si říct, že jsem svatební fotograf.


Svatby fotím pátým a vždy jsem jako doplněk ke svým fotografickým sužbám nabízel k zapůjčení fotoaparát Fuji Instax. Ale loňským rokem jsem zaznamenal zvýšený počet poptávek i na poskytování fotobudky. Instax je fajn, ale přece jenom kvalita fotek je docela mizerná a lidé chtějí ve svých svatebních vzpomínkových fotoknihách kvalitnější fotky.

A proto jsem “vyvinul” svou první fotobudku, která byla sestavena z led kruhového světla, Ipadu a tisk probíhal pomocí fototiskárny DNP. Navíc vše bylo sestaveno tak, aby to bylo samoobslužné a nebylo potřeba obsluhy. Vše fungovalo skvěle, kvalita vytištěných fotek oproti Instaxu se o pár tříd zlepšila. Všechny pořízené snímky jsem vždy zasílal novomanželům na USB, no a ta kvalita náhledů v PC… Co si budeme nalhávat, přece jen jsou to fotky z tabletu a já se s průměrem nespokojím.

A proto jsem vyrobil další verzi fotobudky, která již fotila pomocí zrcadlovky Sony. Kvalita vytištěných fotografií perfektní a náhledy skvělé. Konstrukce sestavena z mléčného plexi, uvnitř led pásky. Nebylo to až tak špatné, lidé si fotobudku chválili. Ale nebylo to pravé ořechové, nebylo to dokonalé. A jelikož za tuto službu požaduji peníze, tak chci, aby to bylo bez chyby.

A proto jsem pořídil profesionální šasi u výrobce, osadil Ipad na ovládání a umístil zrcadlovku Sony. Fotoring nyní obsahuje i čelní panel, který je podsvícený a lze ho vybavit individuální grafikou.

Konečně si dovolím tvrdit, že se za svou fotobudku nemusím stydět a z těchto důvodů jsem se i rozhodl ho pronajímat i na jiné akce než svatby.


Představuji Vám tímto FotoRing.cz, a doufám, že se již brzy uvidíme na nějaké skvělé akci.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *