FOTORING JE NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VŠECHNY

Večírky a Párty

Firemní akce, vánoční večírky i narozeninové párty. Přesně na takové akce je FotoRing jako dělaný. Vaši kolegové, zaměstnanci či přátelé si užijí opravdový kus zábavy a navíc si každý odnese vzpomínku v podobě několika fotografií.

Vaše akce se tak stane opravdu nezapomenutelnou. Neváhejte a zašlete nám nezávaznou poptávku naší fotobudky již dnes.

Samozřejmostí je možnost přidání grafiky do fotografií a také grafický polep světelného panelu FotoRingu (za příplatek) .

Další velkou výhodou naší fotobudky je pořízení bumerangu. Tyto krátké videosmyčky si Vaši hosté opravdu užijí. A navíc všechny pořízené snímky i bumerangy Vám odešleme pomocí webového úložiště.

A Jak To Funguje?

Nebudeme Vám přidělávat starosti a s radostí se o většinu postaráme my.

1. Odeslání objednávky

Pro odeslání dotazů využijte prosím jednoduchý formulář, který naleznete na stránce Kontakt. Tam také naleznete obsazenost termínů.

2. Vyřešíme detaily

Proberme veškeré možné detaily jako například dopravu, čas začátku a délku služeb, výběr pozadí, typ grafiky do fotografií atd.

3. Odešleme fakturu

Poté Vám odešleme fakturu ve které budou napsány přehledně všechny detaily objednávky. Faktura je splatná ihned při objednání.

4. Přijedeme na místo

V domluvený den přijedeme na domluvené místo a během 30 minut vše nainstalujeme. Potřebujeme po vás pouze místo 3×3 metry, stůl na rekvizity a zásuvku 230V.

5. Balíme

V domluvenou hodinu začneme balit a mizíme jako pára nad hrncem. Vše po sobě uklidíme a uvedeme do původního stavu.

6. Odešleme soubory

Během následujících pár dní Vám pomocí webového úložiště odešleme veškeré pořízené snímky.