FOTORING JE ZÁBAVNÁ FOTOBUDKA PRO VAŠE

Plesy A Festivaly

Chcete Vaši zábavnou akci udělat ještě zábavnější a nezapomenutelnou? V tom případě jste zde správně.

FotoRing tiskne vzpomínky z maturitních plesů, hudebních festivalů, tanečních kolon i jiný veřejných akcí. Návštěvníci si užijí nejen hromadu srandy, ale odnesou si i vytištěnou fotografii díky které si Vaši akci opravdu zapamatují.

Samozřejmostí je možnost přidání grafiky do fotografií a také grafický polep světelného panelu FotoRingu (za příplatek) .

U tohoto typu akcí si každý návštěvník platí vytištěné fotografie sám. Cena jedné fotografie se pohybuje kolem 30-50,-

Pořadatel nás pouze objedná a zaplatí naše startovné, které pokryje případné nákladny na cestu. Vše je závislé od velikosti akce a počtu návštěvníků. Například na malý ples je startovné 1000,- a na velký hudební festival 1,-

Vše je o domluvě, proto využijte nezávaznou poptávku a my se Vám brzy ozveme.

A Jak To Funguje?

Nebudeme Vám přidělávat starosti a s radostí se o většinu postaráme my.

1. Odeslání objednávky

Pro odeslání dotazů využijte prosím jednoduchý formulář, který naleznete na stránce Kontakt. Tam také naleznete obsazenost termínů.

2. Vyřešíme detaily

Proberme veškeré možné detaily jako například dopravu, čas začátku a délku služeb, výběr pozadí, typ grafiky do fotografií atd.

3. Odešleme fakturu

Poté Vám odešleme fakturu ve které budou napsány přehledně všechny detaily objednávky. Faktura je splatná ihned při objednání.

4. Přijedeme na místo

V den akce přijedeme na domluvené místo a během 30 minut vše nainstalujeme. Potřebujeme po vás pouze místo 3×3 metry, stůl na rekvizity a zásuvku 230V.

5. Platby

U těchto akcí si tisk fotografií platí každý host. Cena jedné vytištěné fotografie je od 30,- Záleží na velikosti akce a počtu hostů.

6. Balíme

V domluvenou hodinu začneme balit a mizíme jako pára nad hrncem. Vše po sobě uklidíme a uvedeme do původního stavu.