FOTORING, TA NEJLEPŠÍ

Svatební Fotobudka

Svatba je jeden z nejdůležitějších momentů v životě a každá nevěsta ho chce mít přesně podle svých představ. Toho jsme si plně vědomi.

A ke svatbě neodmyslitelně patří zábava na kterou se nezapomíná. Přesně z těchto důvodu vznikl náš FotoRing. Přináší nejen zábavu, ale také dokáže všechny tyto vzpomínky zaznamenat na fotopapír.

A navíc jako bonus je pořízení bumerangu. Tyto krátké videosmyčky si Vaši hosté opravdu užijí. Všechny pořízené snímky i bumerangy Vám odešleme pomocí webového úložiště.

A to nejlepší nakonec. Stále jste nenašli toho pravého fotografa na svou svatbu? V tom případě máme pro vás zvýhodněnou cenu, kterou nabízí svatební fotograf Libor Vrška. Neváhejte a objednávejte.

A Jak To Funguje?

Plánování svatby přináší spoustu starostí. To my víme, proto Vám nebudeme přidělávat další a o většinu se postaráme sami.

1. Odeslání objednávky

Pro odeslání dotazů využijte prosím jednoduchý formulář, který naleznete na stránce Kontakt. Tam také naleznete obsazenost termínů.

2. Vyřešíme detaily

Proberme veškeré možné detaily jako například dopravu, čas začátku a délku služeb, výběr pozadí, typ grafiky do fotografií atd.

3. Odešleme fakturu

Poté Vám odešleme fakturu ve které budou napsány přehledně všechny detaily objednávky. Faktura je splatná ihned při objednání.

4. Přijedeme na místo

Ve svatební den přijedeme na domluvené místo a během 30 minut vše nainstalujeme. Potřebujeme po vás pouze místo 3×3 metry, stůl na rekvizity a zásuvku 230V.

5. Balíme

V domluvenou hodinu začneme balit a mizíme jako pára nad hrncem. Vše po sobě uklidíme a uvedeme do původního stavu.

6. Odešleme soubory

Během následujících pár dní Vám pomocí webového úložiště odešleme veškeré pořízené snímky.

Náhled svatební grafiky. Kterou si vyberete?